Szkolny Turniej Wiedzy Pożąrniczej
W czwartek, podczas eliminacji szkolnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej wyłoniono najlepszych uczniów z klas 2-8: Karolina Gawlik, Magdalena Sikorska, Zuzanna Nowak, Gabriela Gawlik i Szymon Sysło. W najbliższy wtorek wezmą udział w eliminacjach gminnych.
Etap szkolny przeprowadzili przedstawiciele OSP Damienice