W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakończył się charytatywny turniej strzelecki pod patronatem Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego

17.12.2022

W wirtualnej strzelnicy Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu rozegrano turniej pod patronatem Starosty Przasnyskiego, Dowódcy 2. Ośrodka Radioelektronicznego i Dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu, będący okazją dla charytatywnej zbiórki na rzecz nauczycielki LO im KEN w Przasnyszu Anny Gruszki.

Zawodom towarzyszył duch radosnej rywalizacji
Dzięki ofiarności uczestników i kibiców zebrano 4400 złotych. Po konsultacjach w gronie organizacyjnym postanowiono podzielić kwotę na dwie części - 2400 dla Ani Gruszki, a 2000 dla Kuby Koziatka. Decyzję umotywowano tym, że zbiórka Kuby zbliża się do końca i jest bardzo pilna.
 
W trakcie trwania zawodów, których organizatorem i pomysłodawcą była organizacja charytatywna "Arena Dobra" w szranki stanęło kilkudziesięcioro zawodników. Rozegrano konkurencje w strzelaniu statycznym repliką pistoletu GLOCK i karabinem Heckler&Koch, a wszystkiemu towarzyszył duch radosnej rywalizacji. Motywacja zawodników była spora, ponieważ w turnieju można było wywalczyć puchary, medale, dyplomy i cenne vouchery, a impreza miała ważny, charytatywny wymiar, ponieważ jej celem była zbiórka środków na leczenie Anny Gruszki zmagającej się z nowotworem, dla której nadzieją na wyleczenie jest kosztowna immunoterapia.
 
Zawodnicy mogli liczyć na pyszny posiłek regeneracyjny oraz napoje, a charytatywną zbiórkę wspomógł kiermasz ciast. Dodatkową atrakcją było fotolustro. Do zdjęć przygotowane zostały repliki broni i strzeleckie oprzyrządowanie.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}