W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu gościło warsztaty „Szkoła dla rodziców i wychowawców"

06.12.2022

W dniach od 23.09.2022r. do dnia 02.12.2022r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przasnyszu odbywały się warsztaty pn. „Szkoła dla rodziców i wychowawców cz.1”.

Na zdjęciu od lewej: dwie panie, Starosta Krzysztof Bieńkowski i dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Krzysztof Goś. Zdjęcie wykonano w starszej sali konferencyjnej w siedzibie Powiatu Przasnyskiego.

W warsztatach udział wzięły rodziny zastępcze z terenu powiatu przasnyskiego. Warsztaty składały się z cyklu 10 spotkań i obejmowały 30 godzin zegarowych. W dniu 02.12.2022r. miało miejsce zakończenie szkolenia, podczas którego Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski i Dyrektor PCPR w Przasnyszu Krzysztof Goś wręczyli uczestnikom warsztatów zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

W nagrodę za udział w warsztatach uczestnicy otrzymali również książki pt. „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}