W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Starosta jako Mikołaj odwiedził małych pacjentów szpitala im. dr Wojciecha Oczko w Przasnyszu

06.12.2022

Mikołajki, czyli dzień 6 grudnia, to dla większości dzieci czas prezentów i radości ze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nie wszystkie maluchy mogą się nim w pełni cieszyć, dlatego pamiętał o nich Starosta Krzysztof Bieńkowski, który gościł w przasnyskim szpitalu, aby rozdać najmłodszym podarunki, kierując się maksymą: "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

Zdjęcie przedstawia od lewej: Kierownik Referatu Promocji Powiatu Przasnyskiego, matkę z małym dzieckiem na rękach, Starostę Przasnyskiego zabawiającego dziecko białym pomponikiem swojej czerwonej czapki Mikołaja.

To już tradycja, że 6 grudnia władze powiatu odwiedzają dzieci spędzające ten czas w powiatowym szpitalu. Nie mogło być inaczej także i w tym roku, kiedy w progach oddziału dziecięcego w Przasnyszu gościł starosta, przekazując maluchom słodycze i upominki, wywołujące na ich obliczach radosne uśmiechy.

Na zakończenie wizyty starosta życzył małym pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia oraz tego, aby zbliżające się święta Bożego Narodzenia były szczęśliwym czasem spędzonym w gronie rodzinnym.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}