W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przed nami Zawody Pływackie o Puchar Starosty. Zapisy jeszcze trwają!

29.11.2022

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu oraz Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych Kompleks Chorzele zapraszają do udziału w Amatorskich Zawodach Pływackich o Puchar Starosty, które odbędą się 10 grudnia 2022 r. Wielkie święto pływania w powiecie przasnyskim to nie tylko doskonała atmosfera, ale i wspaniałe nagrody!

Zawody Pływackie o Puchar Starosty odbędą się w sobotę 10 grudnia br. na basenie krytym w Chorzelach przy ul. Szkolnej 4 a
Do 6 grudnia 2022 r. trwają zapisy na Zawody Pływackie o Puchar Starosty, które odbędą się w sobotę 10 grudnia br. na basenie krytym w Chorzelach przy ul. Szkolnej 4 a.
Zaplanowano starty w kilku kategoriach wiekowych od dzieci po seniorów, dlatego każdy z zawodników będzie miał szansę występu na sprawiedliwych zasadach. Laury w tegorocznych zmaganiach będzie można wywalczyć także w kategorii rodzinnej.
 
Wspaniałe nagrody dla zwycięzców ufundował Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski, a zawody umożliwią wyłonienie talentów i mają na celu popularyzację sportu pływackiego jako dyscypliny zapewniającej wszechstronny rozwój kondycji.
 
Regulamin imprezy oraz zgodę rodziców i opiekunów na uczestnictwo dziecka w zawodach znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://plywalniachorzele.pl/
Dla wszystkich uczestników wstęp wolny! Zapisy w terminie do 06.12.2022 r. w kasie pływalni, telefonicznie 29 714 10 70, e-mail: biuro.basenchorzele@gmail.com

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}