W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pracownicy Starostwa przygotowali „Szlachetną Paczkę” dla jednej z potrzebujących rodzin

13.12.2022

Jak co roku pracownicy Starostwa na czele ze Starostą Krzysztofem Bieńkowskim włączyli się w propagowanie i pomoc w ramach pięknej idei Szlachetnej Paczki. Prócz patronatu i promocji przedsięwzięcia udało nam się sprawić, że jedna z rodzin z terenu powiatu przasnyskiego będzie miała radosne i kolorowe święta.

Zdjęcie grupowe pracowników Starostwa Powiatowego w Przasnyszu oraz obdarowanej przez nich rodziny.

Tegoroczna paczka ufundowana przez powiatową kadrę trafi do rąk 5-osobowej rodziny, która znalazła się w trudnym położeniu z powodu utraty pracy. Choć rodzina bardzo się kocha i wspiera, jej obecna sytuacja materialna nie pozwala na zabezpieczenie wszystkich potrzeb, ponieważ po odliczeniu stałych kosztów pozostaje im niespełna 600 zł na osobę miesięcznie.

Bardzo chcieliśmy sprawić, aby cała piątka miała piękne, radosne i smaczne święta, dlatego przygotowaliśmy paczkę, w której znalazły się ubrania, obuwie, słodkości, artykuły żywnościowe i szkolne oraz coś ekstra, czyli gwiazdkowe upominki. Dorośli otrzymali kosmetyki, dziewczynki - wymarzone lalki Barbie, a chłopiec klocki Lego.

Paczkę ze wsparciem skrojonym na miarę potrzeb, która rozświetliła mroki codzienności, rodzina otrzymała w sobotę podczas Weekendu Cudów, który odbył się w dniach 11-12 grudnia. Szczęśliwe i wdzięczne dzieciaki przekazały delegacji pracowników Starostwa rysunki z podziękowaniami 

{"register":{"columns":[]}}