W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż przez Powiat Przasnyski prawa użytkowania wieczystego w niezabudowanych nieruchomościach stanowiących własność Skarbu Państwa, położonych w obrębie (wsi) Sierakowo, oznaczonych jako działki nr: od 203/65 do 203/74

13.09.2022

Grafika ilustrująca ogłoszenia związane z przetargami na sprzedaż ogłaszanymi przez Powiat Przasnyski. Grafika przedstawia widok Urzędu od ulicy Świętego Wojciecha. U dołu po lewej stronie widnieje herb Powiatu Przasnyskiego, po prawej stronie czerwony napis "Przetarg" oraz czarny napis "Sprzedaż".

Zarząd Powiatu Przasnyskiego ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż przez Powiat Przasnyski prawa użytkowania wieczystego w niezabudowanych nieruchomościach stanowiących własność Skarbu Państwa, oznaczonych jako działki nr: od 203/65 do 203/74, położonych w obrębie (wsi) Sierakowo, gm. Przasnysz, dla których w Sądzie Rejonowym w Przasnyszu prowadzona jest księga wieczysta Nr OS1P/00003196/3. 

Przetarg odbędzie się w dniu 8 listopada 2022 roku o godzinie 10.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Przasnyszu przy ul. Św. St. Kostki 5 – sala konferencyjna – I piętro, pok. Nr 123.
 

Materiały

Dokument jest dostępny do pobrania w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu
{"register":{"columns":[]}}