W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie naboru na członków komisji konkursowej w ramach Jubileuszu 25-lecia Powiatu Przasnyskiego

27.04.2023

Grafika ilustrująca ogłoszenia związane z naborem na członków komisji konkursowych ogłaszanymi przez Powiat Przasnyski. Grafika przedstawia widok Urzędu od ulicy Świętego Wojciecha. U dołu po lewej stronie widnieje herb Powiatu Przasnyskiego, po prawej stronie czarny napis "Ogłoszenie" oraz czerwony napis "Nabór na członków Komisji Konkursowej".

Uchwała Nr 679/2023 Zarządu Powiatu Przasnyskiego z dnia 27 kwietnia 2023 roku w sprawie ogłoszenia naboru na członków Komisji Konkursowej do opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na zadania publiczne Powiatu Przasnyskiego w roku 2023 w ramach Jubileuszu 25-lecia Powiatu Przasnyskiego, w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Materiały

Dokument jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu
{"register":{"columns":[]}}