W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

LXIII Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

22.09.2022

Grafika ilustrująca ogłoszenia związane z sesjami Rady Powiatu Przasnyskiego. Na jasnożółtym tle herb Powiatu Przasnyskiego po lewej stronie, napis "Sesja Rady Powiatu" po prawej. U dołu cienki czerwony pasek.

W dniu 28 września 2022 roku o godzinie 14:30 w sali konferencyjnej na II piętrze Centrum Aktywizacji Biznesu (Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, ul. Św. St. Kostki 5, 06-300 Przasnysz) odbędzie się LXIII sesja Rady Powiatu Przasnyskiego z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z LXII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
4. Przyjęcie „Informacji o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Przasnyskiego za I półrocze 2022 roku”.
5. Przyjęcie „Informacji o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego za I półrocze 2022 roku.”
6. Przyjęcie „Informacji o przebiegu wykonania planu finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu za I półrocze 2022 roku.”
7. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego na lata 2022 – 2034 (Nr druku 422/2022).
8. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2022 (Nr druku 423/2022).
9. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie określenia regulaminu postępowania o udzielanie dotacji celowych z budżetu Powiatu Przasnyskiego dla Ochotniczych Straży Pożarnych mających siedzibę na terenie Powiatu Przasnyskiego (Nr druku 424/2022).
10. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości na rzecz Powiatu Przasnyskiego (Nr druku 425/2022).
11. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu Przasnyskiego w okresie między sesjami.
12. Interpelacje i zapytania.
13. Wnioski i oświadczenia.
14. Zakończenie sesji.

{"register":{"columns":[]}}