W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje społeczne programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok

26.10.2023

Zarząd Powiatu Przasnyskiego przedkłada Państwu do społecznej konsultacji projekt rocznego „Programu współpracy powiatu przasnyskiego na 2023 rok z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie”.

Grafika informuje o rozpoczęciu konsultacji w sprawie współpracy Powiatu Przasnyskiego z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok. Treść w artykule.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do zapoznania się z jego tekstem w celu zgłoszenia ewentualnych uwag i propozycji zmian.

Program ten stanowi podstawę współpracy z organami on bowiem cele i formy współpracy powiatu przasnyskiego z organizacjami pozarządowymi oraz obszary zadań publnizacjami pozarządowymi. Określicznych, które będą realizowane przy współudziale stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów działających w sferze pożytku publicznego.

Termin konsultacji: konsultacje przeprowadza się w dniach od 26 października 2023r. do 7 listopada 2023r

Propozycję zmian proszę składać na poniższym formularzu (liczy się data wpływu) na adres: Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, ul. Św. St. Kostki 5, 06 - 300 Przasnysz z dopiskiem „Konsultacje w sprawie Programu”, osobiście w punkcie obsługi interesantów Starostwa Powiatowego w Przasnyszu lub przesłać drogą elektroniczną na adres: oc@powiat-przasnysz.pl

Podstawa prawna: Uchwała Nr 757/2023 Zarządu Powiatu Przasnyskiego z dnia 25 października 2023 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi projektu  „Programu współpracy powiatu przasnyskiego na 2024 rok z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie”.

Dokumenty są dostępne do pobrania w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu.

Materiały

https://bip.powiat-przasnysz.pl/a,24631,uchwala-nr-7572023-zarzadu-powiatu-przasnyskiego-z-dnia-25-pazdziernika-2023-r-w-sprawie-przeprowadz.html
{"register":{"columns":[]}}