W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Czterech nowych przedsiębiorców z dotacją na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

23.11.2022

Wzorem poprzednich miesięcy, w budynku Starostwa Powiatowego w Przasnyszu odbyło się podpisanie umów w sprawie udzielenia jednorazowo środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej. 21 listopada 2022 roku w obecności starosty Krzysztofa Bieńkowskiego, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu Jadwigi Żuber, pracownicy PUP i ZUS, czterech nowych przedsiębiorców uzyskało wsparcie finansowe ze środków Funduszu Pracy na utworzenie nowych firm.

Czterech nowych przedsiębiorców uzyskało wsparcie finansowe ze środków Funduszu Pracy na utworzenie nowych firm.
Starosta życząc przedsiębiorcom udanego startu, zapewnił o wsparciu ze strony Powiatu Przasnyskiego oraz zachęcił do włączenia się w działalność Rady Przedsiębiorczości. Rada jest otwarta na przedsiębiorców dużych i małych – z każdej branży, daje również okazję do przekazywania uwag zarówno samorządowcom gminnym jak i stronie rządowej za pośrednictwem władz powiatu.
 
Nowo powstałe działalności będą świadczyć usługi z zakresu:
- usług dentystycznych,
- usług fizjoterapeutycznych,
- projektowania wnętrz,
- usług fryzjerskich,
 
Nowe działalności w powiecie przasnyskim powstały dzięki jednorazowemu wsparciu ze środków Funduszu Pracy.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}