W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Cezary Pykała oraz Jakub Bońkowski odwiedzili Starostę po udanych zawodach

01.12.2022

We wtorek 29 listopada starostę Krzysztofa Bieńkowskiego odwiedził trener Cezary Pykała oraz Jakub Bońkowski – świeżo upieczony indywidualny wicemistrz Europy w kategorii wagowej do 59kg, mistrz Europy w martwym ciągu oraz drużynowy Mistrz Europy podczas rozgrywanych w dniach 25.11.2022 – 04.12.2022 Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym.

Zdjęcie przedstawia Cezarego Pykałę oraz Jakuba Bońkowskiego pozujących z herbem Powiatu Przasnyskiego oraz medalami.

Starosta podczas spotkania pogratulował zawodnikowi oraz jego trenerowi osiągnięć i zdobyczy medalowych. Jakub to ubiegłoroczny Mistrz Świata w trójboju siłowym z Rumunii, Wicemistrz Świata ze Szwecji, dwukrotny Mistrz Europy i drużynowy Wicemistrz Europy z Czech. Dziesięciokrotny Mistrz Polski i 57 – krotny rekordzista Polski do lat 16, 18, 20 i 23 w trójboju siłowym. 

Powiat przasnyski regularnie wspiera finansowo wyjazdy Jakuba i jego trenera na zawody. Również i tym razem powiat przeznaczył środki na przygotowanie i udział zawodnika w Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Skierniewicach.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}