W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Muzyczna uczta w Wapiennem. „Zanim zacznie się lato”

31.05.2026

Serdeczne gratulacje dla artystów z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach za wyjątkową, muzyczną ucztę. ​​​​​​​W niedzielę w amfiteatrze w Wapiennem odbył się koncert pn. „Zanim zacznie się lato”.

Koncert pn. „Zanim zacznie się lato”.

Na scenie wystąpili: Patrycja Kopacz, Dominik Pabisz, Monika Piszczek, Gabriela Rówińska, Maja Pisz, Oliwia Dajek, Aleksandra Ryndak, Emilia Komendera, Weronika Igielska, Martyna Godek, Michał Rotko, Sylwia Świerz i Amelia Mika.

Młodzieży towarzyszył zespół w składzie: Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala, Piotr Przyrowski Rafał Belczyk, a koncert prowadził Marek Czarnota.

Publiczność mogła usłyszeć utwory z repertuaru polskich i zagranicznych wykonawców w wyjątkowych aranżacjach.

Serdeczne gratulacje dla artystów i organizatorów.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}