Muzyczna uczta w Wapiennem. „Zanim zacznie się lato”
31.05.2026
Serdeczne gratulacje dla artystów z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach za wyjątkową, muzyczną ucztę. W niedzielę w amfiteatrze w Wapiennem odbył się koncert pn. „Zanim zacznie się lato”.
Na scenie wystąpili: Patrycja Kopacz, Dominik Pabisz, Monika Piszczek, Gabriela Rówińska, Maja Pisz, Oliwia Dajek, Aleksandra Ryndak, Emilia Komendera, Weronika Igielska, Martyna Godek, Michał Rotko, Sylwia Świerz i Amelia Mika.
Młodzieży towarzyszył zespół w składzie: Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala, Piotr Przyrowski Rafał Belczyk, a koncert prowadził Marek Czarnota.
Publiczność mogła usłyszeć utwory z repertuaru polskich i zagranicznych wykonawców w wyjątkowych aranżacjach.
Serdeczne gratulacje dla artystów i organizatorów.