W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Modernizacja instalacji elektrycznej w ZSO w Bobowej. Podpisano umowę na realizację inwestycji

28.05.2026

W Starostwie Powiatowym w Gorlicach podpisano umowę na realizację zadania pn. „Roboty budowlane w zakresie modernizacji instalacji elektrycznych w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej – Etap I”.

Umowę ze strony Powiatu Gorlickiego podpisali Starosta Gorlicki Mirosław Waląg oraz Wicestarosta Marcin Krzemiński. Wykonawcę inwestycji reprezentował Przemysław Kantor, właściciel firmy PRZEM-BUD Firma Budowlana.

Umowę ze strony Powiatu Gorlickiego podpisali Starosta Gorlicki Mirosław Waląg oraz Wicestarosta Marcin Krzemiński. Wykonawcę inwestycji reprezentował Przemysław Kantor, właściciel firmy PRZEM-BUD Firma Budowlana.

Zakres prac obejmuje kompleksową modernizację instalacji elektrycznej na parterze oraz piętrach budynku szkoły. W ramach inwestycji wykonana zostanie m.in. przebudowa tablic bezpiecznikowych, wymiana linii zasilających, demontaż starych opraw oświetleniowych i gniazdek, a także montaż nowego oświetlenia oraz wykonanie obwodów oświetlenia podstawowego, awaryjno-ewakuacyjnego i gniazd 230V.

Realizacja zadania przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa uczniów i pracowników szkoły, a także podniesienia standardu infrastruktury edukacyjnej placówki.

Koszt realizacji inwestycji wynosi 339 000,00 zł.

{"register":{"columns":[]}}