Modernizacja instalacji elektrycznej w ZSO w Bobowej. Podpisano umowę na realizację inwestycji
28.05.2026
W Starostwie Powiatowym w Gorlicach podpisano umowę na realizację zadania pn. „Roboty budowlane w zakresie modernizacji instalacji elektrycznych w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej – Etap I”.
Umowę ze strony Powiatu Gorlickiego podpisali Starosta Gorlicki Mirosław Waląg oraz Wicestarosta Marcin Krzemiński. Wykonawcę inwestycji reprezentował Przemysław Kantor, właściciel firmy PRZEM-BUD Firma Budowlana.
Zakres prac obejmuje kompleksową modernizację instalacji elektrycznej na parterze oraz piętrach budynku szkoły. W ramach inwestycji wykonana zostanie m.in. przebudowa tablic bezpiecznikowych, wymiana linii zasilających, demontaż starych opraw oświetleniowych i gniazdek, a także montaż nowego oświetlenia oraz wykonanie obwodów oświetlenia podstawowego, awaryjno-ewakuacyjnego i gniazd 230V.
Realizacja zadania przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa uczniów i pracowników szkoły, a także podniesienia standardu infrastruktury edukacyjnej placówki.
Koszt realizacji inwestycji wynosi 339 000,00 zł.