35 lat działalności Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego Caritas w Gorlicach
02.06.2026
We wtorek, 3 czerwca, odbyła się wyjątkowa uroczystość jubileuszowa z okazji 35-lecia działalności Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego Caritas w Gorlicach. Wydarzeniu przewodniczył Ksiądz Biskup Jan Wątroba.
Był to czas podziękowań za lata codziennej pracy oraz opieki nad drugim człowiekiem. Przez ponad trzy dekady placówka stała się miejscem, w którym podopieczni mogą liczyć na profesjonalną pomoc, życzliwość i wielkie serca pracowników.
W imieniu samorządu Powiatu Gorlickiego podziękowania, okolicznościowy upominek oraz kwiaty na ręce dyrektor Izabeli Marondel przekazali Mirosław Waląg Starosta Powiatu Gorlickiego oraz Marcin Krzemiński Wicestarosta Powiatu Gorlickiego.
Serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy całej społeczności DRO Caritas w Gorlicach wielu sił, zdrowia oraz nieustającej satysfakcji z pełnionej misji