W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

35 lat działalności Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego Caritas w Gorlicach

02.06.2026

We wtorek, 3 czerwca, odbyła się wyjątkowa uroczystość jubileuszowa z okazji 35-lecia działalności Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego Caritas w Gorlicach. Wydarzeniu przewodniczył Ksiądz Biskup Jan Wątroba.

35-lecia działalności Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego Caritas w Gorlicach.

Był to czas podziękowań za lata codziennej pracy oraz opieki nad drugim człowiekiem. Przez ponad trzy dekady placówka stała się miejscem, w którym podopieczni mogą liczyć na profesjonalną pomoc, życzliwość i wielkie serca pracowników.

W imieniu samorządu Powiatu Gorlickiego podziękowania, okolicznościowy upominek oraz kwiaty na ręce dyrektor Izabeli Marondel przekazali Mirosław Waląg Starosta Powiatu Gorlickiego oraz Marcin Krzemiński Wicestarosta Powiatu Gorlickiego.

Serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy całej społeczności DRO Caritas w Gorlicach wielu sił, zdrowia oraz nieustającej satysfakcji z pełnionej misji

Zdjęcia (19)

{"register":{"columns":[]}}