W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakrętkowe serce

metalowy pojemnik w kształcie serca

Zakrętkowe serce

W ramach projektu „Zakrętkowe serce” przygotowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuleszach Kościelnych, Gmina Kulesze Kościelne zakupiła metalowy pojemnik w kształcie serca, który jest umieszczony na terenie Gminy Kulesze Kościelne tj. przy budynku Urzędu Gminy w Kuleszach Kościelnych.

„Zakrętkowe serce” jest projektem, który ma na celu przy współpracy wszystkich mieszkańców gminy zebrać jak największą ilość plastikowych zakrętek po opakowaniach i przekazać je wybranej osobie potrzebującej. Jest to projekt wspomagający również recykling w naszej gminie oraz umożliwienie mieszkańcom w świadomy i łatwy sposób pozbycie się zbędnych nakrętek, równocześnie pomagając potrzebującym.

{"register":{"columns":[]}}