W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zostań Liderem Cyfryzacji i pracuj przy największych projektach cyfryzacyjnych w Polsce!

02.06.2021

Rusza kolejna odsłona programu stażowego Młodych Liderów - Liderzy Cyfryzacji. Liderzy Cyfryzacji to szansa na zdobycie praktycznego doświadczenia i rozwinięcie umiejętności z obszaru redakcyjno-administracyjnego, graficzno-wizualnego i technicznego przy największych projektach w Polsce.

Na niebieskim tle biały napis: Liderzy Cyfryzacji, zapraszamy na staż!

Program Młodych Liderów

Młodzi Liderzy to program stażowy skierowany do ambitnych, kreatywnych i innowacyjnych młodych ludzi, których chcemy angażować w pracę w instytucjach publicznych. W ramach Młodych Liderów uruchomione zostały dotychczas dwa programy stażowe: Liderzy Innowacji oraz Liderzy Podatkowi. Teraz kolej na Liderów Cyfryzacji!

Liderzy Cyfryzacji

Liderzy Cyfryzacji to poprzedzony konkursem nowy program stażowy, którego laureaci mają szansę odbyć trzymiesięczny płatny staż w Departamencie Rozwoju Usług w Kancelarii Premiera. Konkurs ma na celu wyłonienie osób, które w ramach stażu będą miały możliwość pracy nad najciekawszymi projektami o zasięgu ogólnokrajowym takimi jak m.in. Profil Zaufany, Portal GOV.PL, e-Usługi i innymi narzędziami, z których codziennie korzystają dziesiątki milionów Polaków.   

Kogo szukamy? 

Szukamy pozytywnych i ambitnych osób w wieku 18-29 lat, które chciałyby sprawdzić się w jednym z trzech obszarów - redakcyjno-administracyjnym, graficzno-wizualnym, technicznym.   

Obszar redakcyjno-administracyjny 

Masz lekkie pióro i lubisz pisać? A może dobrze radzisz sobie z redagowaniem tekstów i weryfikacją treści? W czasie trwania stażu wspomożesz obsługę portalu GOV.PL, rozwijając swoje umiejętności redakcyjne oraz będziesz miał okazję podjąć się badania i analizy pozyskanych danych.  

Obszar graficzno-wizualny 

Jesteś kreatywny, lubisz dbać o aspekty wizualne i graficzne? Chcesz dowiedzieć się jak tworzyć strony internetowe nakierowane na wygodę użytkownika? Podczas stażu będziesz mógł m.in. podjąć się projektowania interfejsów i grafik (wspierając w procesie projektowania UX) na stronach w domenie GOV.PL. 

Obszar techniczny 

Chciałbyś postawić pierwsze kroki w branży IT? W ramach stażu będziesz mógł sprawdzić się w obszarze budowania, testowania i publikacji elementów cyfrowych usług administracji centralnej będąc technicznym wsparciem najważniejszych projektów cyfryzacyjnych.   

 
Aplikuj do 13 czerwca 2021 r. godz. 23:59. 

Dowiedz się jak zostać Liderem Cyfryzacji https://www.gov.pl/web/govtech/liderzy-cyfryzacji

{"register":{"columns":[]}}