W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Grafika przedstawia budynek punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych. Na zdjęciu widoczny jest chodnik, sadzonki drzew oraz zielona trawa.

 

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych tzw. PSZOK znajduje się na terenie miasta Radlin przy ul. J. Rymera (boczny odcinek), niedaleko budynku Urzędu Miasta Radlin.

Czynny w środy i soboty, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

W następujących godzinach:

– środy od 12.00 do 18.00

– soboty od 9.00 do 17.00

Odpady komunalne dostarczane do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przyjmowane są w ramach stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Dostarczane do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych muszą być posegregowane. Mieszkańcy dostarczają je we własnym zakresie i na własny koszt, zobowiązani są do samodzielnego rozładunku odpadów. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych nie przyjmuje:

– papy

– zespołów okiennych

– opon z samochodów ciężarowych i koparek

– części samochodowych

– odpadów z remontów, powstających w trakcie robót wykonywanych przez podmiot świadczący usługi remontowe, który jest odpowiedzialny za zagospodarowanie tych odpadów zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa

– odpadów niebezpiecznych, pozbawionych etykiet

– odpadów płynnych w nieszczelnych pojemnikach

– odpadów zmieszanych

– żużli i popiołów z palenisk domowych

Osoby trzecie, jak również podmioty gospodarcze mogą przyjąć zlecenie odpadów do PSZOK w imieniu mieszkańca , jednakże transportujący zobowiązany jest przedłożyć przedstawicielowi miasta obsługującemu PSZOK upoważnienie do transportu odpadów, wystawione przez właściciela odpadów. Korzystanie z usług Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

 

Do pobrania:

Upoważnienie PSZOKPobierz

{"register":{"columns":[]}}