W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakończenie I semestru

14

28.01. 2014 r.  Dyrektor Bursy mgr inż. Ryszard Stefankiewicz, kadra pedagogiczna i wychowankowie Bursy Szkolnej zgromadzili się licznie w sali teatralnej placówki.  Celem spotkania było podsumowanie pracy opiekuńczo- wychowawczej w minionym półroczu. Dyrektor podkreślił zadawalające wyniki działań wychowawczych, dobrych relacji z wychowankami , a także satysfakcjonującej współpracy placówki z rodzicami i szkołami. Tradycyjnie najbardziej zaangażowani i aktywnie pracujący na rzecz bursy  wychowankowie zostali docenieni.  W tym semestrze na szczególne wyróżnienie zasłużyło aż 48 osób a nagrody otrzymało 34 osoby. Medale i nagrody otrzymali także zwycięzcy kolejnej edycji  Turnieju FIFA 14  (Krupa Karol, Miłek Maciej, Kurek Patryk). Ponadto Dyrektor przedstawił sprawozdanie gospodarczo - finansowe za miniony semestr, zapoznał uczestników  z nowym elektronicznym systemem wydawania posiłków i opłatami za pobyt  w placówce oraz przedstawił nowe wyzwania placówki na następne półrocze. Nowy system   będzie obowiązywał w bursie od 1 lutego 2014r. Na zakończenie spotkania wszyscy  wychowankowie otrzymali słodkie upominki i życzenia miłego i bezpiecznego spędzenia nadchodzących ferii.

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}