W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Z wizytą w Stowarzyszeniu Amazonek

2

Spotkanie w Ostrowieckim Stowarzyszeniu Amazonek, które odbyło się 15.05.2023, dotyczyło profilaktyki chorób nowotworowych oraz nauki rozpoznawania guzków piersi na fantomach. Odpowiedzi na pytania:  jak funkcjonują ostrowieckie Amazonki, dlaczego zrzeszają się w stowarzyszeniu  - udzieliła prezes Stowarzyszenia pani Danuta Ogórek.

Pan dyrektor Krzysztof Hapczyn podziękował paniom za rozpowszechnianie działań profilaktycznych wśród wychowanków Bursy Szkolnej. Dziewczęta pod opieką wychowawczyń A. Kopeć i M. Przydatek przygotowały kruche ciasteczka jako formę wdzięczności za wieloletnią współpracę. Nabytą wiedzą młodzież  podzieli się wśród znajomych i rodziny.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}