W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Z serca płynące kartki...

3

Młodzież pragnąca rozwijać swoje zainteresowania manualne ma możliwość uczestniczenia w warsztatach plastycznych organizowanych w bursie prowadzonych przez p. A Kopeć. Powstały tym razem kartki Świąteczne, które zostaną wysłane do chorej na glejaka mózgu 5 letniej Natalki. Mamy nadzieję, że przyniosą jej dużo radości i pozwolą zapomnieć o chorobie. W akcji wzięły udział: Dominika Zięba, Julia Król, Natalia Gierada, Kasia Lichota. Młodzież pod opieką wychowawczyni przygotowuje się również do konkursu plastycznego na stroiki i kartki Bożonarodzeniowe. Wykonanie ozdób świątecznych jest czasochłonne i wymaga wiele cierpliwości, ale efekt budzi zachwyt oglądających. Twórczość plastyczna to doskonała zabawa i okazja do wyrażenia emocji. Pozwala przeżyć satysfakcję z własnych dokonań, wzmacnia w wiarę w siebie i swoje możliwości. Jest doskonałą formą relaksu i rozwijania pasji artystycznych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prezentujących prace młodzieży.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}