Wychowankowie na meczu KSZO Ostrowiec - IMPEL Wrocław
Młodzież bursy kibicowała siatkarkom KSZO Ostrowiec Świetokrzyski S.A, gdzie rodzima drużyna uległa Impelowi Wrocław w trzech setach. Gospodynie jednak nie zawiodły swoich fanów i dzielnie walczyły z wicemistrzyniami Polski.