Wiosenne warsztaty kulinarno - ekologiczne
Rozwijając pasje kulinarne przygotowano maślane ciasteczka wiosenne. Różnorodne kształty foremek tj. kwiaty, motyle, koguciki, zajączki, baranki nadały zajęciom wiosenny wymiar. Wypieki dekorowano lukrem, polewą czekoladową oraz posypką cukrową. Pieczenie ciasteczek stanowi atrakcyjną formę zajęć. Miło i smacznie można spędzić czas. Podczas warsztatów ekologicznych młodzież przygotowała również stroiki wiosenne. Zasiany został owies i wychowankowie mieli możliwość obserwacji wzrostu i rozwoju rośliny. Własnoręczne wypieki, wykonanie stroików to nie tylko nabywanie umiejętności ale również forma budowania relacji koleżeńskich i życzliwej atmosfery w placówce.
Zdjęcia (16)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.
Pokaż zdjęcie 14 z galerii.
Pokaż zdjęcie 15 z galerii.
Pokaż zdjęcie 16 z galerii.