Turniej Bilardowy
Regularny trening, wbijanie bil to nie tylko dobra zabawa i dawka aktywności fizycznej ale także nauka cierpliwości, systematyczności i wytrwałości w drodze do celu. Bilard jak każdy sport, wiąże się z rywalizacją i chęcią samodoskonalenia.
W listopadzie w Bursie Szkolnej po raz kolejny odbył się Turniej Bilardowy, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. I miejsce zdobył Kamil Piasek, II miejsce Patryk Bzymek, III miejsce Krystian Piskorz. Rozgrywki sędziowała Gabriela Jaroszek. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za aktywne spędzenie czasu, rywalizację fair play i miłą zabawę.