W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Śniadanie Wielkanocne w Bursie

8

Zgodnie z tradycją 28.03.2018 wychowankowie bursy wraz z kadrą pedagogiczną zasiedli do wspólnego stołu wielkanocnego. Śniadanie przebiegało w podniosłej, świątecznej atmosferze i w scenerii wiosennej kolorystyki. Świąteczny wystrój, dekoracje stołówki oraz program artystyczny przygotowała młodzież pod kierunkiem wychowawczyń Joanny Pietras i Anny Harabin. Pani dyrektor Katarzyna Jedlikowska złożyła wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, a panie kucharki zadbały o pyszne potrawy. Ten przedświąteczny poranek w bursie był także okazją do wręczenia nagród i podziękowań dla wychowanków, którzy wzięli udział w konkursie na Kartkę i Pisankę Wielkanocną. Byli to: Małgorzata Poziomek, Klaudia Gębusia, Łukasz Woźniak, Bartłomiej Czyż i Dominik Kot.

 

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}