W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Śniadanie Wielkanocne

7

W środowy poranek 23 marca w naszej Bursie miało miejsce uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Mieszkańcy bursy tradycyjnie zgromadzili się przy wspólnym stole już o 6 15, by w niepowtarzalnej atmosferze wspólnie świętować szczególny czas Zmartwychwstania Pańskiego. Dyrektor bursy Ryszard Stefankiewicz powitał zaproszonych gości: naczelnika  wydziału WEKKFiT pana Wojciecha Lesiaka, zastępcę pana Antoniego Maciejko oraz duszpasterza placówki ks. Pawła Anioła.  Złożył wszystkim życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją i radosnym oczekiwaniem. Uroczysty nastrój podkreślił program artystyczny zaprezentowany przez młodzież bursy który został wzbogacony śpiewem podopiecznej Ryszarda Góry Weroniki Bugajskiej. Piękne świąteczne dekoracje, wykonane własnoręcznie przez wychowanków podkreśliły uroczysty charakter śniadania. Najładniejsze prace osób biorących udział w konkursie na Kartkę i Pisankę Wielkanocną zostały nagrodzone upominkami oraz dyplomami wręczonym przez zaproszonych gości. Laureatami konkursu zostali: I miejsce - Monika Kaczor i Agnieszka Szczepańska, II miejsce - Łukasz Woźniak i Ilona Cichońska, III miejsce -  Weronika Bernacka i Wiktoria Madej, IV – Wiktoria Zegzuła i Ola Lenart. Wyróżnienia zaś otrzymali: Paulina Wosiek, Ewelina Wosiek, Kinga Szymczyk, Sylwia Kacperek, Bartłomiej Czyż i Łukasz Trela. Podniosłą Świąteczną atmosferę oraz płynące z serc życzenia nasi wychowankowie zabierają do swoich domów, by w rodzinnym gronie spędzić świąteczny czas.

Zdjęcia (16)

{"register":{"columns":[]}}