W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nadszedł czas podsumowania...

11

Pierwsze półrocze minęło szybko i nadszedł czas podsumowania. Młodzieży zaangażowanej w życie Bursy oraz prezentującej wysoką kulturę wręczono podziękowania. Osoby szczególnie wyróżnione to: F. Papka, Ł. Wożniak, K. Siwecki, K. Dłużewski, K. Lichota, D.Zięba, N. Gierada, J. Król, A. Skrobisz, A. Błaszkiewicz, A. Skrobisz, J. Wasilewski, W. Dąbrowska,  W. Buglewska, A. Krechowiak, B. Bajak, M. Grzegorczyk, A. Gawlik, W. Płucisz, G. Pisarek, E. Przepiórka, M. Poziomek, W. Grudzień, K. Wosiek.  Podsumowano Konkurs Czystości, zwycięzcami okazały się dziewczęta: P. Pisarek,  G. Pisarek i W. Majewska oraz chłopcy M. Barszcz, F. Papka, E. Trojacki, P. Misiak i M. Janiszewski w kategorii "najlepsza szafa". Przedstawiono osiągnięcia szkolne młodzieży, ich sukcesy i  niepowodzenia.

Pani dyrektor życzyła młodzieży jak najlepszych wyników w nauce na koniec roku szkolnego.

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}