W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs Ortograficzny 2019/2020

5

24 lutego 2020 po raz XIV roku odważni wychowankowie stanęli do boju z ortografią. Organizatorki - Marzena Baska i Joanna Pietras przygotowały treść dyktanda, z którym zmagali się wychowankowie. Drużyna walecznych liczyła 14 osób: Dominika Cieślak, Weronika Kaniewska, Wiktoria Grudzień, Dominika Walczyk, Wiktoria Majewska, Anzhela Potapchuk, Weronika Majewska, Marta Cieślak, Marcin Mierzejewski, Adrian Skrobisz, Jakub Przysycha, Kacper Miłek, Sebastian Róg, Wojciech Kręcki. Czyżby magiczna liczba 14?!

Zwycięstwo odnieśli: I miejsce - Sebastian Róg, II miejsce ex aequo - Weronika Majewska i Kacper Miłek. Gratulujemy!!!

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}