Konkurs Ortograficzny 2019/2020
24 lutego 2020 po raz XIV roku odważni wychowankowie stanęli do boju z ortografią. Organizatorki - Marzena Baska i Joanna Pietras przygotowały treść dyktanda, z którym zmagali się wychowankowie. Drużyna walecznych liczyła 14 osób: Dominika Cieślak, Weronika Kaniewska, Wiktoria Grudzień, Dominika Walczyk, Wiktoria Majewska, Anzhela Potapchuk, Weronika Majewska, Marta Cieślak, Marcin Mierzejewski, Adrian Skrobisz, Jakub Przysycha, Kacper Miłek, Sebastian Róg, Wojciech Kręcki. Czyżby magiczna liczba 14?!
Zwycięstwo odnieśli: I miejsce - Sebastian Róg, II miejsce ex aequo - Weronika Majewska i Kacper Miłek. Gratulujemy!!!
Zdjęcia (13)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.