W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Chłopaka

5

Zgodnie z tradycją naszej placówki dziewczęta z dużym zaangażowaniem przygotowały Dzień Chłopaka. Uroczystość rozpoczęła się specjalną składanką muzyczną i życzeniami. Z zachowaniem reżimu sanitarnego nastąpiło otwarcie – KLUBU NIEZWYKLE UPRZEJMYCH CHŁOPAKÓW. Warunkiem przystąpienia do klubu było miłe powitanie Ekipy reprezentacyjnej dziewcząt zgodnie z mottem wieczoru „Dobrym chłopakiem warto być i z wszystkimi w zgodzie żyć”. Wszyscy chłopcy sprostali wymaganiom a jako symbol przystąpienia do klubu otrzymali od Pani Dyrektor Katarzyny Jedlikowskiej słodki upominek. Atrakcyjne niespodzianki z indywidualnym przesłaniem podkreślającym wyjątkowość odbiorcy przygotowane przez dziewczęta trafiły w upodobania naszych chłopców. Ten miły wieczór i szereg niespodzianek przygotowały: Wiktoria Dąbrowska, Emilka Przepiórka, Ruszkiewicz Klaudia, Gawlik Aleksandra, Pałka Agnieszka, Mańturzyk Wiktoria. Dokumentację fotograficzną zawdzięczamy Małgorzacie Poziomce, a plakat okolicznościowy Aleksandrze Buglewskiej.Za pomoc techniczną w obsłudze sprzętu muzycznego dziękujemy Łukaszowi Woźniakowi. Nad przygotowaniami czuwały wychowawczynie: mgr Małgorzata Przydatek i mgr Marzena Baska.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}