W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Chrońmy zdrowie naszych dzieci" - Konferencja dla rodziców

14

Celem konferencji było  poszerzenie świadomości uczestników, w zakresie zależności pomiędzy aktywnym trybem życia, zdrowym odżywianiem, a zachowaniem dobrego samopoczucia i sprawności fizycznej. Zwrócono uwagę rodziców na prozdrowotne i wychowawcze walory sportu. Uczulono rodziców na problem palenia e-papierosów przez młodzież i skutki z tego płynące. Podkreślono również słabą odporność psychiczną młodego człowieka na sytuacje  i bodźce płynące z otaczającej rzeczywistości, zwiększoną wrażliwość  i brak umiejętności radzenia sobie z emocjami w sytuacjach stresowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się: przedstawiciel PSSE – p. Ilona Kaniewska, specjalista fizjoterapeuta Agnieszka Janda, psycholog Elżbieta Helicka i nauczyciel - wychowawca Małgorzata Przydatek. W tematykę spotkania wprowadzili zebranych wychowankowie, prezentując program artystyczny: A. Błaszkiewicz, Ł. Woźniak, K. Siwecki pod opieką pani A. Harabin.  

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}