100 kartek na 100 - lecie Odzyskania Niepodległości
Nasza Bursa wzięła udział w inicjatywie „100 kartek na 100 -lecie Niepodległości”. Zadaniem tej akcji jest podjęcie współpracy z setką burs rozsianych po całej Polsce i rozpoczęcie wysyłki życzeń „dla Polski” z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Finałem akcji będzie umieszczenie wszystkich otrzymanych kartek z życzeniami na olbrzymiej mapie Polski. W ten symboliczny sposób upamiętnimy jedną z najważniejszych rocznic w naszej historii.
