W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wycieczka do Strusiej Farmy Kniewo

20.05.2024

wycieczka Kniewo

W poniedziałek 20.05.24 r. przedszkolaki odwiedziły Strusią Farmę Kniewo!

Na miejscu na każdą z grup czekało wiele atrakcji. Na początku dzieci wzięły udział w biegu ze strusim jajem, później mogły poznać z bliska różne zwierzątka np. króliki, kozy, osły i oczywiście strusie. Towarzyszyła nam także lama o imieniu Grażynka. Podczas oprowadzania dzieci mogły dowiedzieć się wielu nowych rzeczy o zwyczajach zwierząt, a także niektóre z nich nakarmić, co wzbudziło wiele emocji!

Opiekunowie farmy opowiadali wiele ciekawostek na temat strusi, na temat ich zwyczajów, wyglądu oraz zachowań.Strusie to największe ptaki na świecie, wzbudziły ogromne zainteresowanie i podziw wśród maluchów.

Na przedszkolaki czekała także przejażdżka bryczką po farmie oraz zabawa na placu zabaw. Po udanej zabawie przyszedł czas na chwilę odpoczynku oraz zjedzenie pysznych pieczonych kiełbasek.

Wizyta na strusiej farmie była doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę. Dzieci mogły zobaczyć jak wygląda życie na farmie oraz poznać różne zwierzęta z bliska.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie wyjazdu na Farmę Strusi. Koszt wycieczki: opłata za autokary 6000 zł, wejście na farmę 8690 zł. Wycieczka była prezentem z okazji Dnia Dziecka.

Zdjęcia (15)

{"register":{"columns":[]}}