W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przedszkolaki uczą się o bezpieczeństwie!

01.02.2024

Zasady bezpieczeństwa

W ciągu ostatnich miesięcy wszystkie grupy przedszkolne miały okazję uczestniczyć

w specjalnych zajęciach, organizowanych przez psychologa przedszkolnego oraz nauczyciela wspomagającego. Podczas nich dzieci zostały zapoznane ze Standardami ochrony dzieci w Przedszkolu pod Topolą oraz Polityką ochrony dzieci przed krzywdzeniem i zapewnienia im bezpieczeństwa.

Oczywiście w formie dostosowanej do ich możliwości i potrzeb! W zdobywaniu wiedzy towarzyszyła nam postać pieska z programu "Gadki - proste rozmowy na trudne tematy", stworzonego przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.
 
Więcej informacji na temat programu można sprawdzić pod adresem: https://gadki.fdds.pl/
 

Nasze priorytety zawsze skupiały się na zapewnieniu bezpieczeństwa i opieki Waszych pociech, dlatego też z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas tych zajęć dzieci miały możliwość nauki podstawowych zasad bezpieczeństwa, jak również poznania, do kogo mogą zwrócić się po pomoc w razie potrzeby. Dzięki temu nasze przedszkolaki mogły zdobyć cenne umiejętności, które pomogą im radzić sobie w różnych sytuacjach życiowych.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z przeprowadzonych zajęć w grupie tęczowej!

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}