W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zarząd Powiatu Wołomińskiego przyznał dotację na realizację zadania publicznego w zakresie Kultura fizyczna

kultura_fizyczna_dotacja-1

Zarząd Powiatu Wołomińskiego przyznał Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu z Wołomina dotację na realizację zadania publicznego w zakresie Kultura fizyczna.


Na posiedzeniu w dniu 7 lipca 2021 r. Zarząd Powiatu Wołomińskiego przyznał dotację na realizację przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy z siedzibą w Wołominie zadania publicznego w zakresie Kultura fizyczna. Projekt „Organizacja zawodów sportowych o mistrzostwo powiatu wołomińskiego", który Klub zrealizuje w okresie wrzesień – grudzień 2021, Powiat Wołomiński dofinansuje kwotą 5.770,00 zł.


Zapraszamy do zapoznania się z rozstrzygnięciem:

Uchwał Nr VI-201/2021 Zarządu Powiatu Wołomińskiego z dnia 7 lipca 2021 r. w sprawie przyznania dotacji na wsparcie realizacji zadania publicznego w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie