W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy na relację z pokazu "Na średniowiecznym rynku"

na_średniowiecznym_rynku

17 czerwca 2022 r. w Parku i Pałacu w Woli Rasztowskiej odbył się Pokaz „Na średniowiecznym rynku". Był to jeden z elementów Projektu „Warsztaty kaligrafii, ceramiki i garncarstwa z muzyką średniowiecza w tle”, współfinansowanego ze środków Powiatu Wołomińskiego.
Ku wielkiej radości organizatorów Pokaz zgromadził liczną publiczność, która wysłuchała koncertu przygotowanego przez ZMD Flauti Divertenti i chóru prowadzonego przez Stowarzyszenie ZMD Flauti Divertenti.


Następnie instruktorzy warsztatów kaligrafii i ceramiki: Anna Malesińska i Magdalena Piwko-Chudzik zaprosiły do piwnic Pałacu w Woli Rasztowskiej na ekspozycję prac uczestników projektu. 


Spotkanie przy kawie i przekąskach, było doskonałą okazją do rozmów, wymiany doświadczeń i integracji lokalnego środowiska.
Stowarzyszenie ZMD Flauti Divertenti składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie Pokazu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 
 

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}