W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Siatkarski turniej juniorów o Puchar Starosty Wołomińskiego

turniej

Siatkarski turniej juniorów o Puchar Starosty Wołomińskiego już 28 sierpnia!

28 sierpnia odbędzie się druga edycja zmagań siatkarskich juniorów o Puchar Starosty Wołomińskiego z okazji z okazji 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Organizatorzy - Klub Siatkówki Huragan Wołomin zapraszają miłośników siatkówki do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołominie przy ulicy Korsaka 4.

- W turnieju wystąpią 4 drużyny z Mazowsza. Nasz powiat będzie reprezentować oczywiście KS Huragan Wołomin. Bardzo się cieszę że moi podopieczni w ramach przygotowań do ligi mogą sprawdzić się siatkarzami z wiodących drużyn z Mazowsza. Dziękuję władzom powiatu i miasta za możliwość organizacji takich turniejów, ponieważ dla naszej wołomińskiej młodzieży jest to przecudowna możliwość i szansa do na rywalizację z najlepszymi w regionie. - zauważa trener juniorów z Wołomina Grzegorz Kołodziej.

W przerwie turnieju wszyscy siatkarze udadzą się do Ossowa do Samorządowej Instytucji Kultury „Park Kulturowy Ossów Wrota Bitwy Warszawskiej 1920 roku”. W muzeum młodzi siatkarze zapoznają się z przebiegiem zwycięskiej bitwy z 1920 roku. Następnie udadzą się na spacer z przewodnikiem do miejsc pamięci. Na Cmentarzu Poległych oddadzą cześć poległym bohaterom Bitwy Warszawskiej.

Turniej jest dofinansowany ze środków Powiatu Wołomińskiego.".