W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Planowane zamknięcie drogi, wyłączone z ruchu skrzyżowanie Al. Armii Krajowej z ul. Sasina w Wołominie.

Schemat objazdu

„Wydział Inwestycji i Drogownictwa informuje, że od dnia 24.07.2021r. w związku z rozpoczęciem robót związanych z „Rozbudowa i przebudowa dróg powiatowych: Nr 4357W (ul. Armii Krajowej), na odcinku od ronda Al. Armii Krajowej – Wołomińska – Załuskiego do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego oraz Nr 4361w (ul. Sasina), na odcinku od skrzyżowania z ul. Al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Kobyłkowską w mieście Wołomin w ramach zadania: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4357W Al. Armii Krajowej w Wołominie.”

 

W pierwszym etapie zostanie wyłączone z ruchu skrzyżowanie Al. Armii Krajowej z ul. Sasina w Wołominie.

 

Przewidywany termin zakończenia robót związanych z rozbudową drogi powiatowej Nr 4357W i 4361W w Wołominie to grudzień 2021r.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Materiały

Schemat objazdu
schemat​_objazdu​_AK​_w​_Wołominie.pdf 1.15MB