W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkursy ofert na realizację w 2022 roku zadań publicznych w zakresach ochrona zdrowia, pomoc społeczna, polityka społeczna oraz rodzina

plakat_środowiskowy_dom_samopomocy21

Zarząd Powiatu Wołomińskiego ogłosił w dniu 8 grudnia br. otwarte konkursy ofert na realizację w 2022 roku zadań publicznych w zakresach Ochrona zdrowia, Pomoc społeczna, Pozostałe zadania w zakresie polityki społecznej oraz Rodzina, na wsparcie realizacji zadań przeznaczono kwotę ogółem 332.350 zł. Oferty należy składać w terminie do dnia 31 grudnia 2021 r. (piątek) - termin dotyczy składania ofert za pośrednictwem generatora ofert w systemie Witkac.pl. Po złożeniu oferty w generatorze należy wydrukować POTWIERDZENIE ZŁOŻENIA OFERTY, które należy złożyć w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wołominie w terminie do dnia 3 stycznia 2022 r. (poniedziałek) do godz. 10.00.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami w sekcji poniżej.
 

Materiały

Uchwała​_Nr​_VI​_377​_2021​_Zarządu​_Powiatu​_Wołomińskiego​_z​_dnia​_8​_grudnia​_2021r.
Uchwała​_Nr​_VI​_377​_2021​_Zarządu​_Powiatu​_Wołomińskiego​_z​_dnia​_8​_grudnia​_2021r.docx 0.02MB
OGŁOSZENIE​_OTWARTYCH​_KONKURSÓW​_OFERT
OGŁOSZENIE​_OTWARTYCH​_KONKURSÓW​_OFERT.docx 0.06MB
wzór​_Karty​_oceny​_formalnej
wzór​_Karty​_oceny​_formalnej.docx 0.02MB
wzór​_Karty​_oceny​_merytorycznej
wzór​_Karty​_oceny​_merytorycznej.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}