W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs dla Szkół Podstawowych - widzę, słyszę, reaguję - pierwszą pomoc stosuję

widzeslyszereaguje

Starosta Wołomiński zaprasza do udziału w konkursie „Widzę, słyszę, reaguję – pierwszą pomoc znam, stosuję” organizowanego przez Wydział Ochrony Zdrowa i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Wołominie.

W roku 2023 uczestnicy tworzą pracę plastyczną w tematyce ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy z zastosowaniem dowolnego materiału.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych w tym szkół specjalnych z terenu powiatu wołomińskiego. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone przez Starostę Powiatu Wołomińskiego. 

1. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką w tematyce ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy.

2. Na wykonanej pracy należy zamieścić logo powiatu, które można pobrać ze strony https://samorzad.gov.pl/web/powiat-wolominski lub odtworzyć go samodzielnie. Logo można wykorzystać jako element rysunku, o dowolnej wielkości oraz użyć go wielokrotnie.

3. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę plastyczną.

4. Prace konkursowe nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora, który zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego reprodukowania prac w celach promocyjnych.

5. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1 -8 szkoły podstawowej.

6. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych klasy 1 - 3 oraz klasy 4 -8.

W ocenie prac komisja konkursowa weźmie pod uwagę:
- zgodność z tematem konkursu,
- wartość estetyczną,
- znajomość podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy,
- edukacyjne wartości płynące z pracy.


Prace konkursowe należy składać w Kancelarii Starostwa ul. Prądzyńskiego 3; 05-200 Wołomin w terminie do 31.03.2023r. (decyduje data wpływu do urzędu).

Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować pod adres e-mail lub nr tel:

woz@powiat-wolominski.pltel. 22-346-11-44

Materiały

Regulamin konkursu
Regulamin​_konkursu​_widzę,​_słyszę,​_reaguję​_–​_pierwszą​_pomoc​_znam,​_stosuję”.docx 0.03MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}