W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim

Zarząd Powiatu w Siedlcach ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim.

Grafika przedstawia herb, na którym na czerwonym tle w górnej części jest biała waga zawieszona na żółtym płonącym mieczu z białą rękojeścią. W dolnej części są skrzyżowane dwie szable o białych ostrzach i żółtych rękojeściach. Przez środek przebiega gruba, falista biała linia

Szczegółowe wymagania wobec kandydatów oraz wykaz dokumentów, które powinny zawierać oferty określa Załącznik do Uchwały Nr CLIII/440/2022 Zarządu Powiatu w Siedlcach z dnia 27 kwietnia 2022 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim.

Termin składania ofert upływa z dniem 20 maja 2022 r.

Materiały

Uchwała Zarządu Powiatu w Siedlcach nr CLIII/440/2022 z dnia 27 kwietnia 2022 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim
Uchwala-CLIII-440-2022.pdf 0.33MB
{"register":{"columns":[]}}