W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs ofert na realizacji zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2023 roku

18.11.2022

Zarząd Powiatu w Siedlcach ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w roku 2023 w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym podejmowanych w celu poprawy jakości życia poprzez pełniejsze i skuteczniejsze zaspokajanie potrzeb mieszkańców Powiatu Siedleckiego oraz uzupełnianie działań Powiatu w zakresie realizacji zadań publicznych.

Logo w kolorze czerwonym przedstawia rodzinę trzymającą się za ręce

Rodzaje zadań:

  1. Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych: Prowadzenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i przedmiotów ortopedycznych dla mieszkańców Powiatu Siedleckiego.
  2. Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych: Organizacja i prowadzenie zajęć zmierzających do aktywizacji i integracji społecznej dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z terenu Powiatu Siedleckiego.
  3. Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym: Prowadzenie specjalistycznego punktu konsultacyjno-interwencyjnego działającego na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie dla mieszkańców Powiatu Siedleckiego.

Oferty należy składać w terminie do 13 grudnia 2022 roku do godziny 13:00.

Treść ogłoszenia stanowi Załącznik  nr 1 do Uchwały Nr CLXXVII/495/2022 Zarządu Powiatu w Siedlcach z dnia 17.11.2022 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu na wsparcie przez Powiat Siedlecki realizacji zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w roku 2023.

Jednocześnie Zarząd Powiatu w Siedlcach ogłasza nabór kandydatów na członków Komisji Konkursowej do opiniowania  ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w roku 2023 w powyższym zakresie.  Treść ogłoszenia stanowi załącznik nr 2 do ww. uchwały.

Termin zgłaszania kandydatów: 2 grudnia 2022 roku.
Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomoc Rodzinie w Siedlcach – tel. 25 644-81-72.

Materiały

Uchwała Nr CLXXVII/495/2022 Zarządu Powiatu w Siedlcach z dnia 17.11.2022 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu na wsparcie przez Powiat Siedlecki realizacji zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w roku 2023
Uchwala-177-495-2022.pdf 0.47MB
Wzór oferty
Wzor-oferty-495.pdf 0.26MB
Formularz zgłoszenia kandydata
Formularz-zgloszenia-kandydata-495.pdf 0.11MB
{"register":{"columns":[]}}