W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej w 2023 roku

18.11.2022

Zarząd Powiatu w Siedlcach ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w roku 2023 w zakresie pomocy społecznej, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób pn.: „Prowadzenie domu pomocy społecznej dla osób z chorobą Alzheimera i innymi chorobami otępiennymi oraz osób przewlekle psychicznie chorych na terenie Powiatu Siedleckiego” w formie wsparcia wykonywania zadania publicznego wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie jego realizacji.

Logo w kolorze czerwonym przedstawia rodzinę trzymającą się za ręce

Oferty należy składać w terminie do 13 grudnia 2022 roku do godziny 13:00.

Treść ogłoszenia stanowi Załącznik  nr 1 do Uchwały Nr CLXXVII/494/2022 Zarządu Powiatu w Siedlcach z dnia 17.11.2022 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu na wsparcie przez Powiat Siedlecki realizacji zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób pn. „Prowadzenie domu pomocy społecznej dla osób z chorobą Alzheimera i innymi chorobami otępiennymi oraz osób przewlekle psychicznie chorych na terenie Powiatu Siedleckiego” w roku 2023.

Jednocześnie Zarząd Powiatu w Siedlcach ogłasza nabór kandydatów na członków Komisji Konkursowej do opiniowania  ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w roku 2023 w zakresie pomocy społecznej, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz  wyrównywanie szans tych rodzin i osób pn.: „Prowadzenie domu pomocy społecznej dla osób z chorobą Alzheimera i innymi chorobami otępiennymi oraz osób przewlekle psychicznie chorych na terenie Powiatu Siedleckiego.”  Treść ogłoszenia stanowi załącznik nr 2 do ww. uchwały.
Termin zgłaszania kandydatów: 2 grudnia 2022 roku.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomoc Rodzinie w Siedlcach – tel. 25 644-81-72.

Materiały

Uchwała Nr CLXXVII/494/2022 Zarządu Powiatu w Siedlcach z dnia 17.11.2022 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu na wsparcie przez Powiat Siedlecki realizacji zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób pn. „Prowadzenie domu pomocy społecznej dla osób z chorobą Alzheimera i innymi chorobami otępiennymi oraz osób przewlekle psychicznie chorych na terenie Powiatu Siedleckiego” w roku 2023
Uchwala-177-494-2022-zarzadu.pdf 0.47MB
Wzór oferty
Wzor-oferty.pdf 0.26MB
Formularz zgłoszenia kandydata
Formularz-zgloszenia-kandydata.pdf 0.10MB
{"register":{"columns":[]}}