W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs na najprężniejszą działalność społeczno-charytatywną OSP pn. Strażacy w akcji

28.04.2023

Powiat Siedlecki zaprasza strażaków zrzeszonych w Ochotniczych Strażach Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych z terenu Powiatu Siedleckiego do udziału w Konkursie na najprężniejszą działalność społeczno-charytatywną OSP pn. "Strażacy w akcji”.

Grafika przedstawia: w lewym górnym rogu herb powiatu siedleckiego, poniżej dwóch strażaków w pełnym umundurowaniu w akcji gaśniczej oraz napis Powiatowy Konkurs na najprężniejszą działalność społeczno-charytatywną OSP pn. "Strażacy w akcji"Powiat Siedlecki zaprasza strażaków zrzeszonych w Ochotniczych Strażach Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych z terenu Powiatu Siedleckiego do udziału w Konkursie. Tematem konkursu jest wykonanie prezentacji multimedialnej przedstawiającej działalność strażaków w swoich lokalnych społecznościach w okresie ostatnich trzech lat. Zgłoszenia do Konkursu oraz prace Konkursowe można dostarczać osobiście lub przesyłać do dnia 17 maja 2023 roku do godz. 18.00 do Starostwa Powiatowego w Siedlcach. Regulamin oraz oświadczenia dostępne na stronie www.powiatsiedlecki.pl.Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Tematem konkursu jest wykonanie prezentacji multimedialnej przedstawiającej działalność strażaków w swoich lokalnych społecznościach w okresie ostatnich trzech lat.  W pracach konkursowych należy przedstawić jak najwięcej przykładów działań i inicjatyw związanych z aktywnością społeczno-charytatywną wykraczających poza typowe akcje ratowniczo-gaśnicze.

Zgłoszenia do Konkursu oraz prace Konkursowe można dostarczać osobiście lub przesyłać do dnia 17 maja 2023 roku do godz. 18.00 do Starostwa Powiatowego w Siedlcach,  ul. Piłsudskiego 40, 08 -110 Siedlce.  

Dla laureatów pierwszych trzech miejsc oraz dwóch wyróżnień przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne!
Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie do pobrania poniżej:

Materiały

Regulamin Konkursu na najprężniejszą działalność społeczno-charytatywną OSP pn. „Strażacy w akcji"
Regulamin-konkursu-strazacy-w-akcji.docx 0.03MB
Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu na najprężniejszą działalność społeczno-charytatywną OSP pn. „Strażacy w akcji” - Formularz zgłoszeniowy
Zalacznik​_nr​_1​_do​_Regulaminu​_formularz​_zgloszeniowy.docx 0.01MB
Załącznik nr 1.1.do Formularza zgłoszeniowego do Konkursu na najprężniejszą działalność społeczno-charytatywną OSP pn. „Strażacy w akcji” - Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Załącznik​_nr​_11​_-​_formularz​_zgłoszeniowy​_Konkursu​_.docx 0.03MB
Załącznik nr 1.2 do Formularza Zgłoszeniowego do Konkursu - Oświadczenie o udzieleniu licencji/ praw autorskich i nieodpłatnym przeniesieniu praw autorskich na organizatora konkursu
Załącznik​_nr​_12​_do​_Regulaminu-​_Formularz​_zgłoszeniowy.docx 0.02MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}