W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Na czarnym tle po lewej stronie postać umundurowanego strażaka w masce tlenowej, po prawej życzenia z okazji Dnia Strażaka, w prawym górnym rogu herb Powiatu Proszowickiego.

Z okazji Dnia Strażaka wszystkim funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej, pracownikom cywilnym PSP, Druhnom i Druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Proszowickiego składam najserdeczniejsze życzenia. Wasza bezinteresowna pomoc okazywana bliźnim, praca z narażeniem własnego życia, ratunek w obliczu zagrożenia klęskami żywiołowymi sprawiają, iż zawód strażaka od lat cieszy się ogromnym zaufaniem społecznym.

To dzięki takim działaniom możemy czuć się w pełni bezpiecznie. Dziękuję za Wasz trud w ratowaniu ludzkiego zdrowia i życia.

Życzę wszelkiej pomyślności w realizacji planów zawodowych i w życiu osobistym oraz tylu powrotów, ile wyjazdów.

Niech podejmowane działania i służba drugiemu człowiekowi będą zawsze źródłem satysfakcji i społecznego uznania.
 

Starosta Powiatu Proszowickiego

Krystian Hytroś

wraz z Zarządem Powiatu Proszowickiego

{"register":{"columns":[]}}