W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dokumenty do pobrania

INFORMACJA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

Konsumencie, masz 14 dni na wysłanie odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa tj. przez internet, telefon, podczas wycieczki zorganizowanej przez przedsiębiorcę, na pokazie.

Jeżeli chcesz zrezygnować z zakupu danej rzeczy lub odstąpić od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, należy wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy (najlepiej w formie pisemnej) przed upływem 14 dni od dnia otrzymania towaru/ zawarcia umowy, bez podawania przyczyny. Konsument na własny koszt odsyła towar w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, a przedsiębiorca winien nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. W przypadku odstąpienia od umowy, umowę uważa się za niezawartą.

 

Materiały

SKORZYSTANIE Z PORADY I PODJĘCIE EWENTUALNEJ INTERWENCJI PRZEZ POWIATOWEGO RZECZNIKA KONSUMENTÓW (RK-01)
RK​_01​_KARTA​_USLUG-​_aktualizacja-29-06-2021.doc 0.07MB
Wniosek o rozpoznanie sprawy
RK-01-01​_aktualizacja-29-06-2021.doc 0.04MB
Wzór odstąpienia od umowy
Konsument-odstapienie-od-umowy-wzor-2021.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}