W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na spotkanie informacyjne

18.11.2022

Zapraszamy na spotkanie informacyjne

Pieniądze na rozwój  przedszkoli, na zajęcia dodatkowe w szkołach, na szkolenia nauczycieli, na wsparcie psychologiczne dla młodzieży – to tylko niektóre z całej palety  możliwości, jakie daje kwota 72 mln euro, dostępna w nowym programie regionalnym „Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027” na działania edukacyjne. Zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe, podczas którego przedstawimy możliwości skorzystania ze środków unijnych w naszym regionie w latach  2021-2027.

Szkolenie odbędzie się 24 listopada 2022 r. w godz. 1100 – 1230, w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Iłżeckiej 37. Do udziału zapraszamy przedstawicieli gmin, przedszkoli, szkół, stowarzyszeń i firm z powiatów: ostrowieckiego, skarżyskiego i starachowickiego, zainteresowanych realizacją projektów edukacyjnych. Będzie to pierwsze z cyklu spotkań, zaplanowanych przez Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego UMWŚ w poszczególnych powiatach woj. świętokrzyskiego.

Podczas spotkania szczegółowo zaprezentujemy plany dotyczące finansowania przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz edukacji dorosłych z funduszy europejskich w ramach FEŚ 2021-2027. Przedstawiciele DWEFS UMWŚ omówią też  najważniejsze zasady realizacji projektów unijnych w nadchodzących latach.

Chętnych do udziału w szkoleniu w Ostrowcu Świętokrzyskim prosimy o zgłaszanie się telefonicznie lub mailowo - tel. (41) 349-89-23, e-mail: infoEFS@sejmik.kielce.pl do 21 listopada 2022 r. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zgłaszanej osoby, nazwę instytucji/firmy, kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku konieczności uwzględnienia specjalnych potrzeb osób, chcących wziąć udział w spotkaniu (wynikających np. z niepełnosprawności), prosimy o przekazanie informacji w tej sprawie. Informujemy, iż dane osobowe uczestników, w zakresie w jakim zostaną podane w związku ze zgłoszeniem, będą przechowywane i przetwarzane przez Departament Wdrażania EFS UMWŚ wyłącznie na potrzeby organizacji wydarzenia.

Poniżej w załaczniku znajduje się formularz złoszeniowy oraz program spotkania.

Materiały

Formularz zgłoszeniowy 24.XI.2022
Formularz​_zgloszeniowy​_24XI2022.docx 0.07MB
Program spotkania
Program​_spotkania.docx 0.06MB
{"register":{"columns":[]}}