W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

CKZiU zaprasza na Tydzień Profilaktyki Zdrowotnej

17.02.2022

Kolejny już rok uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zapraszają mieszkańców naszego powiatu do udziału w akcji pn. „Tydzień Profilaktyki Zdrowotnej”, która odbywać się będzie w dwóch odsłonach.

Tydzień Profilaktyki Zdrowotnej CKZiU

Pierwsza zakłada w dniu 8 marca czyli w Dzień Kobiet, wydawanie pakietów rejestracyjnych dla potencjalnych dawców szpiku kostnego dla Fundacji DKMS. Druga część akcji przeprowadzona zostanie 21 marca, kiedy to uczennice CKZiU będą obcinały włosy pań, które zechcą je przekazać na peruki dla pacjentów chorych onkologicznie w ramach działań Fundacji Rak & Roll.

O tym jak bardzo potrzebne są takie akcje świadczy informacja, którą otrzymała opiekunka i pomysłodawczyni włączenia się szkoły  w ogólnopolskie akcje, Pani Anna Gębura. Czytamy w niej, że efektem ubiegłorocznej kampanii jest otrzymanie przez pacjenta szansy na drugie życie.

Niezmiennie od lat temu wydarzeniu patronuje między innymi starosta Marzena Dębniak, a partnerami w organizacji są radni powiatowi: Agnieszka Rogalińska, Mariusz Pasternak, Łukasz Dybiec oraz radni miejscy.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}