W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Promujemy rodzicielstwo zastępcze

10.05.2022

piknik rodzinny

W najbliższą sobotę z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzicielstwa Zastępczego oraz Dnia Rodzin Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie organizuje Piknik Rodzinny, który patronatem objęła starosta Marzena Dębniak.

Wydarzenie odbędzie się na Rynku w Ostrowcu Świętokrzyskim w godzinach od 15:00 do 20:00.

W programie imprezy znajdą się zarówno atrakcje dla dzieci tj. dmuchańce, gry i zabawy, malowanie twarzy, jak i dla dorosłych.

Cieszę się, że PCPR tak szeroko zaangażowało się w promocję rodzicielstwa zastępczego. Formuła pikniku, oprócz okazji do aktywnego spędzenia czasu, jest też możliwością do zaprezentowania zasad działania jednostek samorządowych oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz rodzin. Cieszy mnie również, że podczas imprezy mieszkańcy naszego powiatu będą mieli możliwość rozmowy z pracownikami naszego Centrum, co pozwoli im w sposób zupełnie anonimowy poszerzyć wiedzę o funkcjonowaniu rodzin zastępczych, sposobie ich tworzenia oraz opieki nad nimi. Zapraszam mieszkańców w sobotnie popołudnie na ostrowiecki Rynek – mówiła starosta Marzena Dębniak.

Piknik Rodzinny

{"register":{"columns":[]}}