Usługi Transportowe "Iwona"
Uszyce - Olesno - Uszyce (przez Praszka, Kozłowice)
PRZEWOŹNIK:
USŁUGI TRANSPORTOWE „IWONA” Edward Rożniatowski
ul. Norwida 20C/1, 46-203 Kluczbork
tel. 608 593 113
LINIA KOMUNIKACYJNA: USZYCE - OLESNO przez PRASZKĘ, KOZŁOWICE
ROZKŁAD JAZDY |
|||||||||
Kierunek: OLESNO |
|||||||||
Dworce i przystanki |
Godziny odjazdu |
||||||||
Uszyce SHR |
6:35 (1-5) |
6:45 (1-5 S) |
- |
- |
- |
12:20 (1-5) |
- |
13:30 (1-5) |
- |
Uszyce |
6:37 (1-5) |
6:47 (1-5 S) |
- |
- |
- |
12:22 (1-5) |
- |
13:32 (1-5) |
- |
Zdziechowice wieś |
6:41 (1-5) |
6:51 (1-5 S) |
- |
- |
- |
12:24 (1-5) |
- |
13:34 (1-5) |
- |
Zdziechowice bar 01 |
6:43 (1-5) |
6:55 (1-5 S) |
- |
- |
- |
12:27 (1-5) |
- |
13:37(1-5) |
- |
Krzyżanowice 03 |
6:46 (1-5) |
6:58 (1-5 S) |
- |
- |
- |
12:29 (1-5) |
- |
13:40 (1-5) |
- |
Praszka Plac Grunwaldzki 45-1518-01 |
6:50 (1-5) |
7:15 (1-5 S) |
8:00 (1-5 S) |
9:00 (1-5) |
10:07 (1-5S) |
12:32 (1-5) |
13:45 (1-5) |
13:45 (1-5) |
14:50 (1-5) |
Praszka Zawisna |
6:52 (1-5) |
7:17 (1-5 S) |
8:02 (1-5 S) |
9:02 (1-5) |
10:09 (1-5S) |
12:34 (1-5) |
13:47 (1-5) |
- |
14:52 (1-5) |
Nowa Wieś 42-0522-02 |
6:54 (1-5) |
7:19 (1-5 S) |
8:04 (1-5 S) |
9:04 (1-5) |
10:11 (1-5S) |
12:36 (1-5) |
13:49 (1-5) |
- |
14:54 (1-5) |
Gorzów Śl. szkoła 42-0508-01 |
6:57 (1-5) |
7:20 (1-5 S) |
8:05 (1-5 S) |
9:05 (1-5) |
10:12 (1-5S) |
12:39 (1-5) |
13:51 (1-5) |
- |
14:56 (1-5) |
Gorzów Śl. pętla |
6:59 (1-5) |
7:21 (1-5 S) |
8:07 (1-5 S) |
9:07 (1-5) |
10:14 (1-5S) |
12:41 (1-5) |
14:01 (1-5) |
- |
15:00 (1-5) |
Gorzów Śl. Jaronia 01 |
7:01 (1-5) |
7:23 (1-5 S) |
8:09 (1-5 S) |
9:08 (1-5) |
10:16 (1-5S) |
12:43 (1-5) |
14:03 (1-5) |
- |
15:02 (1-5) |
Pawłowice skrzyż. wieś |
7:03 (1-5) |
7:25 (1-5 S)
|
8:11 (1-5 S) |
9:11 (1-5) |
10:17 (1-5S) |
12:45 (1-5) |
14:04 (1-5) |
- |
15:04 (1-5) |
Pawłowice OSP |
7:05 (1-5) |
7:27 (1-5 S) |
8:13 (1-5 S) |
9:13 (1-5) |
10:19 (1-5S) |
12:47 (1-5) |
14:06 (1-5) |
- |
15:06 (1-5) |
Kozłowice 06 |
7:07 (1-5) |
7:30 (1-5 S) |
8:15 (1-5 S) |
9:15 (1-5) |
10:21(1-5 S) |
12:49 (1-5) |
14:07 (1-5) |
- |
15:08 (1-5) |
Skrońsko 01 |
7:10 (1-5) |
x |
x |
x |
x |
x |
x |
- |
x |
Kozłowice Czerw. Osiedle |
x |
7:32 (1-5 S) |
8:17 (1-5 S) |
9:17 (1-5) |
10:23 (1-5S) |
12:51 (1-5) |
14:09 (1-5) |
- |
15:10 (1-5) |
Jamy skrzyż. 07 |
x |
7:33 (1-5 S) |
8:19 (1-5 S) |
9:19 (1-5) |
10:25 (1-5S) |
12:53 (1-5) |
14:11 (1-5) |
- |
15:12 (1-5) |
Boroszów 28 |
7:13 (1-5) |
7:35 (1-5 S) |
8:22 (1-5 S) |
9:22 (1-5) |
10:27( 1-5S) |
12:56 (1-5) |
14:13 (1-5) |
- |
15:15 (1-5) |
Olesno Gorzowska |
7:16 (1-5) |
7:39 (1-5 S) |
8:26 (1-5 S) |
9:26 (1-5) |
10:31 (1-5S) |
12:59 (1-5) |
14:18 (1-5) |
- |
15:19 (1-5) |
Olesno Centrum Przesiadkowe |
7:19 (1-5) |
x |
8:27 (1-5 S) |
9:27 (1-5) |
10:33 (1-5S) |
13:02 (1-5) |
14:19 (1-5) |
- |
15:20 (1-5) |
Olesno Wielkie Przedmieście |
7:21 (1-5) |
7:43 (1-5 S) |
x |
x |
x |
x |
x |
- |
x |
Olesno szpital |
7:23 (1-5) |
7:45 (1-5 S)
|
8:31 (1-5 S) |
9:30 (1-5) |
10:35 (1-5S) |
13:05 (1-5) |
14:22 (1-5) |
- |
15:24 (1-5) |
Oznaczenia: 1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku z wyjątkiem wigilii, sylwestra i świąt S - kursuje w dni nauki szkolnej x – przystanek jest pomijany |
ROZKŁAD JAZDY |
||||||||
Kierunek: USZYCE |
||||||||
Dworce i przystanki |
Godziny odjazdu |
|||||||
Olesno szpital |
7:23 (1-5 S) |
8:10 (1-5 S) |
8:40 (1-5 S) |
9:32 (1-5) |
10:42 (1-5 S) |
13:36 (1-5 S) |
14:36 (1-5 S) |
15:32 (1-5 S) |
Olesno Wielkie Przedmieście |
x |
x |
x |
x |
x |
x |
x |
x |
Olesno Centrum Przesiadkowe |
7:25 (1-5 S) |
8:15 (1-5 S) |
8:43 (1-5 S) |
9:35 (1-5) |
10:45 (1-5 S) |
13:40 (1-5 S) |
14:40 (1-5 S) |
15:38 (1-5 S) |
Olesno Gorzowska |
7:27 (1-5 S) |
8:17 (1-5 S) |
8:45 (1-5 S) |
9:37 (1-5) |
10:46 (1-5 S) |
13:44 (1-5 S) |
14:42 (1-5 S) |
15:40 (1-5 S) |
Boroszów 03 |
7:32 (1-5 S) |
8:24 (1-5 S) |
8:48 (1-5 S) |
9:42 (1-5) |
10:51 (1-5 S) |
13:49 (1-5 S) |
14:45 (1-5 S) |
15:43 (1-5 S) |
Jamy skrzyż. 08 |
7:34 (1-5 S) |
8:26 (1-5 S) |
8:50 (1-5 S) |
9:44 (1-5) |
10:52 (1-5 S) |
13:51 (1-5 S) |
14:46 (1-5 S) |
15:46 (1-5 S) |
Kozłowice Czerw. Osiedle |
7:36 (1-5 S) |
8:28 (1-5 S) |
8:52 (1-5 S) |
9:46 (1-5) |
10:54 (1-5 S) |
13:53 (1-5 S) |
14:50 (1-5 S) |
15:47 (1-5 S) |
Skrońsko 02 |
x |
x |
x |
x |
x |
x |
14:52 (1-5 S) |
x |
Kozłowice 05 |
7:37 (1-5 S) |
8:30 (1-5 S) |
8:54 (1-5 S) |
9:47 (1-5) |
10:56 (1-5 S) |
13:55 (1-5 S) |
14:54 (1-5 S) |
15:49 (1-5 S) |
Pawłowice OSP |
7:41 (1-5 S) |
8:32 (1-5 S) |
8:56 (1-5 S) |
9:51 (1-5) |
11:01 (1-5 S) |
13:59 (1-5 S) |
14:57 (1-5 S) |
15:51 (1-5 S) |
Pawłowice skrzyż. wieś |
7:43 (1-5 S) |
8;34 (1-5 S) |
8:58 (1-5 S) |
9:53 (1-5) |
11:03 (1-5 S) |
14:01 (1-5 S) |
14:59 (1-5 S) |
15:53 (1-5 S) |
Gorzów Śl. Jaronia 02 |
7:45 (1-5 S) |
8:36 (1-5 S) |
9:00 (1-5 S) |
9:55 (1-5) |
11:05 (1-5 S) |
14:03 (1-5 S) |
15:01 (1-5 S) |
15:56 (1-5 S) |
Gorzów Śl. pętla |
7:47 (1-5 S) |
8:38 (1-5 S) |
9;02 (1-5 S) |
9:57 (1-5) |
11:07 (1-5 S) |
14:05 (1-5 S) |
15:03 (1-5 S) |
16:00 (1-5 S) |
Gorzów Śl. szkoła 42-0508-02 |
7:49 (1-5 S) |
8:40 (1-5 S) |
9:04 (1-5 S) |
9:59 (1-5) |
11:09 (1-5 S) |
14:07 (1-5 S) |
15;05 (1-5 S) |
16:04 (1-5 S) |
Nowa Wieś 42-0522-01 |
7:51 (1-5 S) |
8:42 (1-5 S) |
9:06 (1-5 S) |
10:01 (1-5) |
11:11 (1-5 S) |
14:09 (1-5 S) |
15:07 (1-5 S) |
16:06 (1-5 S) |
Praszka Zawisna |
7:53 (1-5 S) |
8:44 (1-5 S) |
9:08 (1-5 S) |
10:03 (1-5) |
11:13 (1-5 S) |
14:11 (1-5 S) |
15:09 (1-5 S) |
16:08 (1-5 S) |
Praszka Plac Grunwaldzki 45-1518-01 |
7:55 (1-5 S) |
8:45 (1-5 S) |
9:10 (1-5 S) |
10:05 (1-5) |
11:15 (1-5 S) |
14:13 (1-5 S) |
15:11 (1-5 S) |
16:10 (1-5 S) |
Krzyżanowice 04
|
- |
8:47 (1-5 S) |
- |
- |
11:17 (1-5 S) |
- |
15:13 (1-5 S) |
16:12 (1-5 S) |
Zdziechowice bar 02 |
- |
8:50 (1-5 S) |
- |
- |
11:22 (1-5 S) |
- |
15:15 (1-5 S) |
16:17 (1-5 S) |
Zdziechowice wieś
|
- |
8:53 (1-5 S) |
- |
- |
11:25 (1-5 S) |
- |
15:17 (1-5 S) |
16:20 (1-5 S) |
Uszyce |
- |
8:57 (1-5 S) |
- |
- |
11:29 (1-5 S) |
- |
15:19 (1-5 S) |
16:23 (1-5 S) |
Uszyce SHR |
- |
9:00 (1-5 S) |
- |
- |
11:31 (1-5 S) |
- |
15:20 (1-5 S) |
16:25 (1-5 S) |
Oznaczenia: 1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku z wyjątkiem wigilii, sylwestra i świąt S - kursuje w dni nauki szkolnej x – przystanek jest pomijany |