W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie do składania zgłoszeń na stoiska na imprezę promocyjną "Nadbużański Festiwal Smaków" w Korycinach

16.05.2022

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Tygiel Doliny Bugu" organizuje imprezę promocyjną pt. "Nadbużański Festiwal Smaków" w Ziołowym Zakątku w Korycinach, gm. Grodzisk.

Plakat Nadbużański Festiwal Smaków

W tym roku impreza odbędzie się 19 czerwca. Rozpoczęcie nastąpi o godz. 14.00 (przyjazd wystawców/stoisk do godziny 12.00).

Zapraszamy do zgłaszania stoisk PRODUCENTÓW, WYSTAWCÓW RĘKODZIEŁA, PRODUKTÓW REGIONALNYCH i wszystkich innych zainteresowanych do bezpłatnego zaprezentowania swoich wyrobów.

Osoby chętne prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszenia (scan/zdjęcie) na adres e-mail: specjalista@tygieldolinybugu.pl do 26.05.2022 r.O zakwalifikowaniu się na imprezę poinformujemy telefonicznie!

Jednocześnie w przypadku zgłoszenia, a następnie rezygnacji z uczestnictwa w imprezie prosimy o wcześniejszą informację. Informacje na temat stoisk udzielane są pod numerem telefonu: 500 133 04

Info. SLGD Tygiel Doliny Bugu 

Materiały

Formularz zgłoszeniowy stoisko KORYCINY 2022
Formularz​_zgłoszeniowy​_stosiko​_KORYCINY​_2022.pdf 0.21MB
Formularz zgłoszeniowy stoisko KORYCINY 2022
Formularz​_zgłoszeniowy​_stosiko​_KORYCINY​_2022.doc 0.18MB
{"register":{"columns":[]}}